ARREKS Sp. z o.o.
ul. Szkolna 6
97-410 Kleszczów
tel: (+48) 44 731 37 31
fax: (+48) 44 731 37 32
bok@arreks.com.pl arreks@arreks.com.pl
nr BDO 000204746
Ikona Ikona Ikona Ikona

INFORMACJA

W związku z sygnałami naszych Abonentów odnośnie możliwości wygrania nagród rzeczowych w konkursie/loterii/aukcji internetowej prowadzonej przez ARREKS, informujemy że ARR „ARREKS” S.A. nie organizuje, nie prowadzi oraz w żaden sposób nie wspiera konkursów/loterii/aukcji internetowych ani akcji promocyjnych prowadzonych drogą internetową. Pojawiające się na komputerach Abonentów informacje o wymienionych wyżej działaniach są wynikiem „złośliwego oprogramowania” (wirusa, robaka) podczas odwiedzania „zainfekowanych” stron www lub innych portali w sieci INTERNET.

W związku z powyższym ostrzegamy przed pochopnym przekazywaniem danych osobowych i adresowych drogą elektroniczną w szczególności w przypadkach opisanych powyżej. Aby zabezpieczyć swój sprzęt przed podobnymi „atakami” sugerujemy używanie najnowszych wersji programów ochronnych, antywirusowych oraz ich ciągłą aktualizację.

Osoby które spotkały się z opisaną wyżej sytuacją uprzejmie prosimy o zgłaszanie problemu i w miarę możliwości podanie strony www, na której pojawiał się nieprawdziwy komunikat (najlepiej zrzut ekranu) oraz wersji stosowanego oprogramowania antywirusowego.

Zarząd ARR „ARREKS” S.A.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych